Ali Hakan Süalp

Değerli çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz,

2005 yılından bu yana gazlı amortisör üretiminde faaliyet gösteren İnsu Teknik olarak, sürekli gelişim ve büyüme hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

En son teknoloji ile ürünlerimizi üreterek, ülkemize ve sektörümüze katma değer sağlayacak çalışmalara imza atıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kalite öncelikleriyle hareket ederek, çalışmalarımızda AR-GE odaklı yenilikçi yaklaşımı esas alıyoruz.

Çünkü globalleşen dünya ve her geçen gün artan rekabet koşulları içerisinde, fark yaratmak da oldukça önemli hale geldi. Bunun bilincindeyiz ve çalışmalarımızın her aşamasında, kalite ve sürekli iyileştirme ilkesiyle yol alarak, hep daha iyisini üretme gayreti içerisindeyiz.

Tüm süreçlerimizde hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, sektörümüzde yaşanan değişimleri izliyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

‘İnsan odaklı’ bir yaklaşımla yaptığımız her faaliyette verimliliği esas alarak, kaliteli ürünler üretmek temel önceliğimiz...

Nitekim içinde bulunduğumuz dönem artık verimli ve hızlı bir şekilde büyümeyi zorunlu kılıyor.

Bu nedenle, bizler de tüm müşterilerimiz için dünya standartlarında ürün ve hizmetler oluşturuyoruz.

Müşterilerimiz için kaliteli ve özel çözümler sunmak adına dünyadaki teknolojik gelişmeleri, iş süreçlerimize uygulamaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

"Bundan sonra da bilgi, teknoloji ve inovasyona yatırımlarımız hız kesmeden sürecek."

Ali Hakan Süalp

İnsu Teknik Makina Sanayi Tic. A.Ş.
Şirket Ortağı
Yönetim Kurulu Başkanı