Mike BEHMOARAS

Kıymetli Paydaşlarımız,

Sürekli büyüyen ve gelişen bir şirket olma hedefiyle çıktığımız yolda, emin adımlarla yol alıyoruz.

Oldukça kısa sürede sektörümüzde Türkiye’de lider, dünyada da en büyük global oyunculardan biri haline geldik. Bu başarıda tüm paydaşlarımızın katkısı oldukça büyük…En son teknoloji ile ürünlerimizi üreterek, küresel ölçekteki müşteri taleplerine en hızlı ve etkin bir şekilde çözüm sunmaktayız.

Bugün ürün gamımızda, 8000 farklı modelde kullanılan 3500 adet ürün bulunmaktadır. Bu ürünler Amerika’dan Avrupa’ya, Japonya’dan Avustralya’ya kadar birçok müşterimize ulaşmaktadır.

6 milyonluk kapasitemizin %90’ını otomotiv sektörüne yönelik ürünler oluşturmaktadır.

Nitekim otomotiv sektörü; ekonomiye yüksek katma değer sağlayan, teknolojik gelişmeleri hızlandıran, müşterisi olduğu birçok sektörün gelişimine katkıda bulunan ve dünya ekonomisinin adeta lokomotifi konumunda yer alıyor.

Otomotiv ve diğer alanlarda her geçen gün artan beklentileri karşılamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Küresel düzeyde markalaşma adına ürünlerimizi, içinde bulunduğumuz dönemin gereklerine uygun olarak üretiyor ve çağa ayak uyduruyoruz. OEM’lerle olan işbirliği ile kazandığımız tasarım yetkinliği, satış sonrasında da bizi ön plana çıkarmaktadır.

Bu doğrultuda İnsu Teknik’in, dünya ölçeğinde güçlü bir marka olması adına kendimizi sürekli geliştirmeye ve katma değerli çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz.

Saygı ve sevgilerimle,

"İçinde bulunduğumuz yoğun rekabet ortamında kendini sürekli yenileyen, teknolojiyi yakından takip eden firmaların fark yaratacağının bilincindeyiz ve bu bilinçle yol alıyoruz."

Mike BEHMOARAS

 

İnsu Teknik Makina Sanayi Tic. A.Ş.
Şirket Ortağı
Ticari Direktör